Jak wybrać idealną prostownicę, suszarkę i lokówkę do włosów?

Sprawa jest prosta! Sprzęty muszą nadążać za naszym intensywnym trybem życia. Powinny być niezawodne w codziennej pielęgnacji i szybko pomóc wystylizować włosy. Jaką prostownicę, suszarkę i lokówkę wybrać?

Nasze tempo życia jest dziś zawrotne! Pracujemy, ciągle się uczymy, rozwijamy własne pasje, a do tego jeszcze panujemy nad domem i dziećmi. Nie mówiąc o tym, że dbamy o siebie: chodzimy na siłownię i fitness, zdrowo się odżywiamy, mamy świetny styl, chętnie też dbamy o urodę. Postęp technologii sprawia, że mamy do dyspozycji coraz bardziej ułatwiające życie i lepsze urządzenia. Czemu więc z nich nie korzystać? Tym razem przyjrzymy się akcesoriom do włosów: prostownicom, lokówkom i suszarkom. Nie wiesz jakie wybrać? Mamy dla ciebie najlepsze obecnie propozycje na rynku!

 

 

Jak wybrać idealną prostownicę do włosów?

 

Niezależnie od tego, który sprzęt chcemy kupić, starajmy się wybrać ten, który został stworzony przy użyciu najnowszej technologii. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta! Rozwój technologiczny szczególnie w branży małego i dużego AGD mocno idzie do przodu, więc kupując urządzenia sprzed kilku sezonów możemy być pewne, że na rynku już są lepsze i to w podobnej cenie. A my, kobiety, wbrew pozorom jesteśmy bardzo praktyczne!

 

 

Jakie cechy powinna mieć prostownica idealna?

  • wygładzenie włosów za jednym pociągnięciem,
  • szybkie nagrzewanie się,
  • wyświetlacz, który pozwala dostosować temperaturę,
  • ceramiczną powłokę.

 

Dlatego mając wybór stawiamy na prostownicę Remington z najnowszej serii PROluxe. Spełnia wszystkie nasze wymagania!

 

 

Suszarka do włosów – jaką kupić?

 

Każda z nas ma różne potrzeby, ale podstawowe oczekiwania są takie same. Chcemy szybko wysuszyć włosy i jednocześnie uniknąć efektu puszenia się i elektryzowania. To szczególnie ważne, jeśli ktoś często suszy włosy. Dlatego mamy świetne rozwiązanie! Suszarkę Remington PROluxe, która:

  • ma 90% więcej jonów niż standardowa,
  • dzięki technologii OPTIheat dociera do grubszych partii włosów i równomiernie rozprowadza ciepło,
  • posiada trwały silnik o mocy 2400W,
  • sprawia, że wyglądamy jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego!

 

 

 

Lokówki do włosów – na co zwracać uwagę przy zakupie?

 

Co nas najbardziej denerwuje? Włosy, które dopiero co nawiniemy na lokówkę? i spadają z niej. Jeśli masz gęste włosy, to sama dobrze wiesz, że zrobienie loków zajmuje mnóstwo czasu. Poza tym można się nabawić niezłych zakwasów od ciągłego układania fryzury. Dlatego przy wyborze sprzętu kierujemy się przede wszystkim tym, żeby można było szybko i bez niszczenia włosów uzyskać pożądane loki. Tu z pomocą przychodzi lokówka PROluxe Remington z technologią Grip-Tech, zapobiegającą ześlizgiwaniu się włosów. Nasz numer jeden!

 

 

#DomodiDays – podsumowanie

Nam się to udało! Chcecie się dowiedzieć, jak osiągnąć takie wyniki?     W Domodi.pl

5 ćwiczeń na płaski brzuch – zdążysz przed wakacjami!

Na początku chcę Cię zachęcić do tego, byś nie zmieniała nic na siłę i szybko,

Nowoczesna czy romantyczna? Nowa Ty z Reserved!

Kolor żółty     Trzeba przyznać, że ten kolor nie jest zbyt lubiany w świecie