Mogłabyś żyć w złotej erze Hollywood!

Kobieca, zmysłowa i tajemnicza - taka jesteś! Świetnie odnalazłabyś się w złotej erze Hollywood! Marilyn Monroe, Elizabeth Taylor i Rita Hayworth wyznaczały trendy w modzie i sprawiły, że film stał się najpopularniejszą rozrywką! Ponadczasowy styl, ubrania dopasowane do sylwetki i nieśmiertelna czerwona szminka to zestaw stworzony dla Ciebie!

Inne quizy

Kolorowe lata 60., 70. i 80. są dla Ciebie stworzone!

Szalona, odważna i podążająca własnymi drogami - tak można Cię określić! Bez wątpienia masz swoje zdanie, nie boisz się mody, a najlepiej odnajdujesz się w kolorowym klimacie drugiej połowy XX wieku. Inspiracje czerpiesz od Twiggy i Madonny, a współcześnie podoba Ci się styl Florence Welch. W tym sezonie postaw na sukienki boho z falbanami, metaliczne botki i marynarki w stylu lat 80.!

Inne quizy

Żyjesz w swoich czasach: współczesność jest dla Ciebie!

Jeśli wydaje Ci się, że w modzie już wszystko było - masz rację! Nie przeszkadza Ci to korzystać w pełni ze zmieniających się co sezon trendów. W końcu zakupy to świetna rozrywka! Nie każdy musi mieć ściśle określony styl. Ty ciągle jesteś w fazie poszukiwań! Przeczuwamy, że wiosną i latem 2017 r. nie rozstaniesz się z bluzą z kapturem i szpilkami w pastelowym kolorze!

Inne quizy

Mogłabyś żyć w czasach wielkich królewskich rodów!

Oglądasz Grę o Tron, serial o królowej Wiktorii i wspominasz Downtown Abbey? Nic dziwnego! Gdyby istniała maszyna czasu, to z chęcią przeniosłabyś się w czasy najznamienitszych europejskich królowych. Jeśli szukasz inspiracji modowych koniecznie sprawdź co nosi księżna Kate - jest ikoną stylu nie tylko dla Brytyjek, ale kobiet na całym świecie!

Inne quizy