Jesteś Carrie Bradshaw!

Jesteś kreatywna, ale też romantyczna. Widzisz świat w optymistycznych barwach i uparcie dążysz do celu. Nie wyobrażasz sobie życia bez przyjaciółek! W wolnym czasie uwielbiasz robić zakupy, a że znasz się na modzie, to wiele kobiet inspirujesz swoim stylem :) Jesteś jak Carrie Bradshaw!

Inne quizy

Jesteś Mirandą Hobbes!

Choć na pierwszy rzut oka wydaje się, że twardo stąpasz po ziemi, to tak naprawdę jesteś emocjonalna i okazujesz swoim bliskim dużo wsparcia. Cenisz sobie niezależność i ciągle szukasz nowych wyzwań zawodowych. Do odważnych świat należy! Jesteś jak Miranda Hobbes!

Inne quizy

Jesteś Samanthą Jones!

Pewna siebie, zawsze wiesz co powiedzieć i wszyscy Cię znają. Jesteś duszą towarzystwa! Mężczyźni czasami się Ciebie boją ;) W modzie stawiasz na odważne rozwiązania i kobiece fasony. Uwielbiasz, gdy coś się błyszczy! Jesteś jak Samantha Jones!

Inne quizy

Jesteś Charlotte York!

Dobra dusza z Ciebie! Jesteś otwarta i przyjacielska, starasz się pomóc każdemu, bez wyjątku! Uczuciowa marzycielka to Ty! Poza tym najbliżsi zawsze mogą liczyć na Twoje pomysły, zgłaszają się do Ciebie z każdym problemem. Jesteś jak Charlotte York!

Inne quizy