Idealny rytuał dla Ciebie to delikatne oczyszczanie!

Jesteś kosmetyczną minimalistką! Nie potrzebujesz wielu kosmetyków, ale też raczej rzadko masz problemy z cerą. Szczęściara! Pamiętaj jednak, że cały czas jesteśmy pod wpływem szkodliwych czynników zewnętrznych, dlatego postaraj się codziennie używać mleczka oczyszczającego, a co najmniej 2 razy w tygodniu nakładaj na twarz maseczkę. Mleczko delikatnie usuwa makijaż i zanieczyszczenia nagromadzone w ciągu dnia, nie pozostawiając tłustej warstwy. A co najważniejsze - sprawdzi się przy każdym typie cery.

Inne quizy

Prozdrowotne rytuały piękna są dla Ciebie stworzone!

U Ciebie sprawdzą się doskonale kosmetyki z drzewa herbacianego. W dbaniu o siebie czerpiesz z różnych kultur, ale w kwestii urody, wiesz, że nie mają sobie równych rytuały piękna z dalekiej Nowej Zelandii i Australii! Znasz potrzeby swojej skóry i doskonale odnajdujesz się w zabiegach kosmetycznych wykorzystujących dobroci przyrody, bo wiesz, że to element dbania o własne zdrowie. Postaw na krem pod oczy z jadem pszczelim i miodem Manuka oraz odżywiające i poprawiające elastyczność skóry serum.

Inne quizy

Powinnaś skupić się na regeneracji i odżywianiu!

Nie boisz się eksperymentować ze swoim wyglądem, lubisz próbować wszelkich nowinek! Przez to, że się nie oszczędzasz, musisz uważniej zadbać o stan swojej cery i włosów. Podstawa na pewno będzie odbudowujący i wzmacniający szampon! Zawsze staraj się też mieć pod ręką żel na niedoskonałości. Makijaż je przykryje, ale nie wyleczy, więc to must have! I pamiętaj, że najważniejsze jest nawilżanie. Postaw na bogaty w minerały krem do cery normalnej.

Inne quizy

Dla Ciebie stworzone są nawilżające rytuały piękna!

Masz na drugie imię natura! Dobrze się odżywiasz i jesteś aktywna fizycznie, cenisz sobie bliskość natury. Tak trzymaj! W dbaniu o siebie stawiasz na ekologiczne kosmetyki. Wyznajesz zasadę, że "jesteś tym, co jesz", więc na co dzień dostarczasz sobie wielu witamin. Przy pielęgnacji również zwracaj na to uwagę! Wybieraj żele pod prysznic i mydła, które pozwolą Ci zachować właściwe pH skóry, jej nawilżenie i regenerację.

Inne quizy