Jesteś urodzoną modelką!

Właściwie nie można Ci zrobić złego zdjęcia! Wyglądasz świetnie od rana do nocy, ale to przede wszystkim zasługa tego, że potrafisz się świetnie zorganizować - nawet jeśli masz dużo zajęć. Może nie do końca odnajdziesz się w reklamach telewizyjnych, ale sesje zdjęciowe to Twój żywioł.

Inne quizy

Sprawdziłabyś się po drugiej stronie obiektywu!

Masz świetne oko! Widzisz rzeczy, których inni nie zauważają, a do tego masz strategiczne podejście i plan na wszystko. Doskonale sprawdzisz w roli reżysera! Poza tym obserwujesz świat, który Cię otacza i w kilka sekund jesteś w stanie wymienić co najmniej kilka świetnych lokalizacji na plan zdjęciowy!

Inne quizy

Nie myślałaś o prowadzeniu kanału na Youtube?

Stale podłączona do świata internetu - to Ty! Nie rozstajesz się z telefonem, chętnie dzielisz się tym co lubisz robić i gdzie bywasz. Masz mnóstwo znajomych i wszyscy Cię lubią, często proszą też o porady. Zrobiłabyś karierę jako influencerka!

Inne quizy

Powinnaś występować w filmach, kamera Cię kocha!

Jesteś stworzona do pracy w branży filmowej lub reklamowej! Ciężko pracujesz, nie boisz się wyzwań, a do tego dbasz o siebie. Nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych. Kiedy znajdujesz na to wszystko czas?

Inne quizy