Klapki w stylu Alessandro Michele to Twój typ!

Jesteś trendsetterką! Dobrze wiesz, że klapki wróciły do łask! Szczególnie za sprawą dyrektora kreatywnego domu mody Gucci, Alessandro Michele. Wyczuwasz trendy przed innymi i niełatwo Cię zaskoczyć. Zawsze stawiasz na oryginalne obuwie, musi dorównać Twojej kolorowej osobowości. Tak trzymaj!

Inne quizy

Czerwone czółenka ze skóry zamszowej są dla Ciebie stworzone!

Z zainteresowaniem śledzisz trendy, ale jesteś wierna klasyce. Cenisz sobie porządne rzemiosło, dlatego uważasz, że perfekcyjnie wyprofilowane szpilki ze skóry zamszowej zawsze są warte inwestycji! Z natury jesteś praktyczna, ale podkreślasz swój charakter wyrazistymi butami.

Inne quizy

Futurystyczne sneakersy to Twój wybór!

Jesteś aktywna, wszędzie Cię pełno, jasno wyrażasz własne zdanie! Dlatego musisz mieć buty, które dotrzymują Ci tempa. Tu nie ma kompromisów! W ciągu dnia niezawodne będą proste sneakersy w wielu kolorach, ale na wieczór... wybierasz te nieoczywiste - iskrzące się setkami cekinów.

Inne quizy

Nie powinnaś rozstawać się z motocyklowymi botkami!

Wyznajesz zasadę, że bez ryzyka nie ma zabawy. Niczego się nie boisz! Masz silną osobowość, ale jesteś tajemnicza. Botki motocyklowe są dla Ciebie stworzone!

Inne quizy