Chanel Rouge Coco Baume jest stworzona dla Ciebie!

Chanel Rouge Coco Baume Hydrating Conditioning Lip Balm to nawilżająca pomadka ze specjalnie opracowana formułą, która sprawia, że usta są miękkie i wyglądają na pełniejsze - dzięki temu, że mają wykończenie błyszczykiem.

Nie masz czasu na przesadne dbanie o makijaż, więc bezbarwna szminka będzie idealna!

Inne quizy

Chanel Pirate jest stworzona dla Ciebie!

Nie malujesz się intensywnie, ale lubisz podkreślać swoją urodę i idealną cerę na szczególne okazje. Wtedy wybierasz klasyki! Chanel Pirate - intensywna czerwień z lekko chłodnym odcieniem jest dla Ciebie perfekcyjna! Pięknie współgra ze złotą, świetlistą skórą.
Olśniewasz!

Inne quizy

Chanel Rogue Allure Velvet Lumionus Matte jest stworzona dla Ciebie!

Dobrze wiesz, co jest modne! Sztukę makijażu opanowałaś do perfekcji, mogłabyś być wizażystką! Koleżanki chętnie naśladują Twoje propozycje, a pod zdjęciami na Instagramie masz mnóstwo lajków i komentarzy z komplementami. Matowa, welwetowa szminka w intensywnym kolorze to Twój wybór. Idealnie pasuje do mocniej podkreślonych kości policzkowych i hipnotyzującego spojrzenia.

Inne quizy

Chanel Vamp Attitude jest stworzona dla Ciebie!

Z Tobą nie ma dyskusji! Doskonale wiesz czego chcesz, ale jesteś otwarta na nowości. Świat makijażu nie ma dla Ciebie tajemnic! Nie masz kompleksów i chętnie podejmujesz się wyzwań. Twój kolor to szalony Chanel Vamp Attitude. Nikt tak jak Ty, nie potrafi go nosić!

Inne quizy